כניסה
למנויות
צרו קשר
כניסה
למנויות
צרו קשר

קינוחים ומתוקים

חיפוש מתכון
מתכון של סבתא רבקה היקרה שלי. כילדה אני זוכרת שהיתה מכינה וסבא שלי היה מתחיל כל בוקר את היום עם כפית של זה. הכל התחיל מזה שנגמר לי הממרח שקדייה ואז נזכרתי בזה - מאז הפסקתי לקנות שקדיה ומכינה לי בכל פעם צנצנת מפנקת כזו, הרבה יותר שווה! לי זה מזכיר את סבתא רבקה האהובה שהיתה גם בשלנית מדהימה, מתכון מתוק לזכרה של הסבתא הכי מדהימה שיכלה להיות לי, תטעמו ותרגישו את האהבה בפנים.
קראי עוד >
איזה כיף שיש מתכונים שווים שמשדרגים את דרך ההצלחה! עוגיות גרנולה שוות שכיף לשלב ליד מנת הפרי בארוחת 4 - יחד עם כוס תותים מרגיש כמו מנת פינוק משובחת, מגיע לך להנות מביסים טעימים שילוו את הדרך לחגיגת ההצלחות הבאה!
קראי עוד >
מחפשת כיצד לגוון את מנת הפחמימה בארוחת 4? קבלי מתכון קליל וטעים ובעוד 20 דקות כבר תוכלי להנות מהעודיות הללו! יאללה, מתחילה?
קראי עוד >
כנראה השם מוס זו לא בדיוק ההגדרה המתאימה אך זה קינוח שוקולדי מענג ובריא, עזבו את השמות ופשוט רוצו להכין!!! אז קודם כל נתחיל מזה שאין בזה שוקולד אבל יש לזה טעם שוקולדי (מילה של שוקולטיירית!!!) וזה בעצם להיות עם ולהרגיש בלי אבל בואו לא ניתפס לקטנות ???? נתחיל מזה שאמא שלי במשך כמה ימים אמרה לי שאני חייבת לנסות את זה (תודה אימוש!!!) והשילוב היה נשמע לי מוזר ולא משהו ולא ממש הצלחתי להבין מה הקטע של זה אך היי - מה זה כבר דורש ממני וכך בשישי בצהריים ניגשתי לבלנדר ומאז כבר הכנתי זאת כבר כמה פעמים והילדים עפים על זה!
קראי עוד >
חיפשת רעיון לארוחת ארבע? קבלי את ההמלצה של רותי לארוחת 4 שממש אהובה עלייה!
קראי עוד >
2 דקות הכנה, 12 דקות בתנור ויש לך קורנפלקס חלומי מוצלח יותר מרוב הסוגים שסביר שאת מכירה.
קראי עוד >
45 שניות של הכנה ועוד 15 דקות בתנור ויש לך קורנפלקס מטריף!!! מושלם לשילוב בארוחת 4 יחד עם כוס תותים. 3 רכיבים בלבד והתוצאה חלומית!
קראי עוד >
עוגיות הגרנולה החלומיות של ורד, אחרי שנים של חיפושים אחר מתכון שיהיה גם עוגייתי וגם עוגתי נמצא המתכון המושלם הזה, במקור המתכון מתבסס על מתכון של Golden Barrel אך עם שינוי קטן. דומות ממש לעוגיות של משק יעקבס
קראי עוד >
להאמין. לפעול. להגשים.