כניסה
למנויות
צרו קשר
כניסה
למנויות
צרו קשר

תוכנית כח החמש

 

אני מאמינה שאם את כאן אז סביר שירידה במשקל או אימוץ הרגלים בריאים זה משהו שמעסיק אותך כעת?
היית רוצה למצוא דרך שתאפשר לך ליצור שינוי שישאר למשך שנים?
מרגישה שאת מוכנה להשקיע בך ולאפשר מציאות חיים שונה?

 

אם ענית כן על השאלות הללו אז ברוכה הבאה, סביר שאת נמצאת במקום הנכון אך רגע לפני שנמשיך הלאה חשוב לי שתעצרי ותשאלי את עצמך אם את מוכנה להשקיע בך? 
במהלך השנים נחשפתי לנשים רבות ומדהימות שרצו ליצור שינוי, חייבת להודות שחלקן לא הצליחו לעשות זאת וחלקן יצרו שינוי מדהים שנשאר לשנים. עם השנים למדתי לזהות ולהבין שהדבר הראשון והמשמעותי כדי לאפשר שינוי מתחיל בהחלטה, הבנה שאת ראויה לטוב ביותר שיש בכוחך ליצור וכן, חשוב לדעת שהגיוני מאוד שיהיה מאתגר בהתחלה. זה ידרוש ממך להשקיע ולהזיע עבורך אך ככל שתהיי מוכנה להתמסר לשינוי, למאמץ שהוא דורש - כך יגבר הסיכוי שהקלילות תכנס לחייך, לעשייה שלך, שדברים יבואו בדרך טבעית ונינוחה יותר. אך השלב הראשון הוא להשקיע מאמץ וחשוב לי שרגע לפני שמתחילות שתעצרי לחשוב האם את מוכנה לעשות זאת? להשקיע בך ולהתמסר כמו עבור אדם אהוב שהצלחתו חשובה לך מאוד?

אני יודעת כמה זה מאתגר לבחור שאת מוכנה להשקיע וסביר שבדרך עוד יהיו שינויים באנרגיות שלך ולכן נקודת הפתיחה היא משמעותית. 

לאחרונה יצא לי לחשוב על משפט ששמעתי: "כולנו בוחרים את הקשיים שאנו מתמודדים איתם". אחרי שחלפה ההתנגדות הראשונית שלי מצאתי את עצמי חושבת על כך שלפני כמה שנים החלטתי שאני מעדיפה להתמודד עם קושי רגעי כדי לאפשר לעצמי חירות בחיים, חירות מבעיות בריאותיות, מתלות בכדורים, חופש מקשיים ותיסכול על בגידה בהחלטות שלי, קשיים של בגדים לוחצים ותיסכול עצום. כשהתחלתי לא הבנתי שדווקא הבחירה להתמודד עם האתגרים תשחרר אותם, לא האמנתי שאפשר להיות רזה מסופקת, שבעה, נהנית מהחיים.. החשיבה שלי היתה שרזה = סובלת, סגפנית, לא אוהבת לאכול ולכן קל לה... איזה כיף היה לגלות שטעיתי!!!! 
 

הבסיס של שיטת החמש מתמקד ביצירת שינוי התנהגותי, מחשבתי כדי לשנות את המציאות ולא לצפות ששינוי של תפריט ישנה את חיינו, השינוי שאנו רוצות לראות מתחיל בנו! 
אם את מחפשת קיצורי דרך, אבקות קסמים או תהליך של זבנג וגמרנו אז זה לא המקום בשבילך וכאן עלינו להיפרד בידידות. אך אם את מוכנה להשקיע כדי ליצור מציאות שאחרים ימשיכו לחלום עליה ולהנות מגוף חטוב והנאה מהעשייה שלך, הטמעת הרגלים שיובילו להצלחות מתמשכות אז המשיכי לקרוא.

שיטת החמש נכתבה על ידי במהלך התואר הראשון שלי, הבסיס של השיטה הוא הטמעת שפה - שפת החמש.


חמש = חיזוק. מטרה. שינוי. הבסיס של השיטה מתמקד ביצירת שינוי מחשבתי והתנהגותי עם התמקדות במטרה שלנו לירידה במשקל באמצעות כלים מעולם הפסיכולוגיה/NLP/ מיינדפולנס/ חשיבה הכרתית והמחקרים העדכניים ביותר בתחום כדי לסייע להטמעת שינוי התנהגותי.

התכנית כוללת בונוסים על הצלחות אישיות.

תחרויות שמעודדות עשייה והטמעה של שפת החמש.

קבוצת וואטסאפ ופייסבוק סגורה לזמינות מירבית ותמיכה במהלך היום.

תכנית תגמולים אישית על ההצלחות שלך ודרבון עם תחרויות מקדמות עשייה כך שמי שמשקיעה מרוויחה יותר!

 

יש מספר מסלולים ואת מוזמנת להתרשם, ההצטרפות לתכניות תתאפשר לאחר בדיקת התאמה.

להאמין. לפעול. להגשים.