כניסה
למנויות
צרו קשר
כניסה
למנויות
צרו קשר

תוכנית הדגל


תכנית הדגל שלנו כוללת את כל מה שצריך כדי ליצור הצלחות ולהתחיל להגשים, התכנית נקראת: תכנית בוחרת להצליח!
התכנית מיועדת לנשים שבוחרות להצליח ומוכנות להשקיע כדי שזה יקרה!
תכנית בוחרת להצליח מתקיימת בתכנית אונליין שפעילה לנשים בארץ ובעולם,  יחד עם קבוצה תומכת וארגז כלים איכותי נסייע לך לסלול את הדרך להצלחה האישית שלך.

 

חלק מרכזי בשיטה כולל בונוסים על הצלחות, הגרלות שוות שמעודדות עשייה ודיוק השפה שלנו כך שתתמוך בדיוק העשייה שלנו וזמינות של צוות מקצועי למענה לשאלות, תמיכה והשראה דרך קבוצת פייסבוק סגורה. קבוצה עם נשים בעלות מטרה משותפת - קבוצה שמניעה קדימה ותמיד יש עם מי להתייעץ/לשתף/לחלוק/לשאול/לשמוח ♡

קהילה תומכת של נשים בעלות מטרה משותפת שיוצרות יחד מציאות חיים ששווה להשקיע עבורה.

התכנית כוללת ארגז כלים שלם להצלחה שלך:

  • בתוך האתר שלנו תוכלי למצוא תפריטים והסבר כיצד לבחור את התפריט המתאים עבורך לפי נתונייך האישיים - התפריטים נוצרו ע"י תזונאית מוסמכת ומטרתם ללמד אותך כיצד לבנות תפריט מאוזן ולתכנן את היום כך שתהני מיתרונות גוף בריא ומאוזן לאורך היום, שתהי שבעה ותרכשי כלים בעלי ערך שיסייעו לך לשנים רבות. התפריטים מאוזנים ובריאים ואפשר לאכול הכל כאשר הדגש הוא על מינונים ותדירויות של רכיבים שונים ומטרתנו המשותפת היא שכל אחת תשתפר ביחס לעצמה ותצמח למקום בריא יותר, משמח, מספק ועם הנאה מתגברת.
  • יום שקילות קבוע ומעקב שקילות אחרונות באתר שלנו.
  • קבוצת פייסבוק סגורה לליווי יומיומי עם שותפות הצלחה, מפגשי לייב ותכנית הגרלות שוות ותחרויות שיגרמו לך לרצות לפעול ולהצליח וגם להרוויח על בחירות מקדמות.
  • חיסכון אישי לחגיגות ההצלחה שלך, כל חמישה ק"ג זו מטרה בפני עצמה ובכל הגעה למטרה יש לנו חגיגות מפנקות וספקי פינוקים שמחכים לך!
  • מפגש לייב שבועי שנשאר מוקלט בקבוצה הסגורה שלנו.
  • סרטונים באתר הסגור שלנו למיקוד ועבודה יזומה כדי להוביל לשינוי בדפוסי חשיבה, הרגלים ואוטומטים באמצעות טכניקות של שיטת החמש, חוברות לעבודה עצמית וקבצי עזר להדפסה.
  • אתר ובקרוב גם אפליקציה עם גישה מלאה לכל מה שיכול להעניק ערך ולקדם לעבר ההצלחה הבאה שלך כולל אפשרות למעקב אישי, הכנסת תזכורות אישיות, גישה לסרטונים, תכנית צבירת כוכבים ותחרויות שוות שסוללות את הדרך לחגיגות פינוקים לנשים שבוחרות להצליח ומוכנות לפעול כדי ליצור מציאות חיים ששווה להשקיע עבורה.
  • חלק משמעותי בתכנית כולל בונוסים על הצלחות, כל 5 ק"ג זו נקודת ציון לחגיגות ובכל חגיגת הצלחה תקבלי שוברי פינוקים לחגיגות ההצלחה, השוברים ניתנים למימוש אצל ספקי הפינוקים שלנו שמחכים לחגוג איתך את ההצלחות שלך: קוסמטיקאיות/בגדים/תכשיטים/ ספר/נעליים/מסאז' מענג וטיפולים שונים ומגוונים לגוף ולנפש ♡ 
  • הטבות בלעדיות לחברות הכח בבתי עסק שונים ומגוונים שמטרתם קידום אורח חיים בריא
  • בהגעה ליעד ולאחר שיש ותק של מינימום חצי שנה בתכנית עוברים לתכנית שמירה שהינה תכנית מוזלת שלה זכאיות מגשימות החלום של כח החמש, חברות נבחרת מגשימות החלום ממשיכות לקחת חלק בהגרלות ובתחרויות השונות ונהנות מבונוסים בכל חגיגת יעדולדת = כל שנה בחודש ההגעה ליעד שלך זו נקודת ציון לחגיגות. 

 

המחיר לתכנית זו הינו 497 ש"ח לחודש בהתחייבות לשלושה חודשים / 437 ש"ח לחודש בהתחייבות לחצי שנה.

מחיר חברות נבחרת מגשימות החלום, לאחר הגעה ליעד ומינימום של 6 חודשי ותק בתכנית מעניקים: 65% הנחה בהרשמה לשנה/ הסדרת הו"ק באשראי. המחיר תקף כאשר שומרים על טווח היעד שמאפשר תזוזה של עד 2 קג כלפי מעלה או מטה ממשקל היעד המוגדר, בחריגה ההנחה מבוטלת עד חזרה למשקל היעד ובהקשר זה חשוב לדעת שאנו גאות ומאושרות לומר שנכון לרגע כתיבת שורות אלה 100% מהנשים בנבחרת מגשימות החלום שומרות על משקל בטווח היעד וגם כאשר יש תזוזות נשמר אחוז הצלחה שנתי ממוצע של 96% מהנשים!!!!
במידה ויש חריגה מטווח היעד כלפי מטה או מעלה יש עד 28 ימים בין שקילה תקינה לשקילה התקינה הבאה בטרם נגבה תשלום עבור חריגה מהטווח - מטרתנו היא שתצליחי לאורך שנים רבות ולשמחתנו נבחרת מגשימות החלום שלנו מעידה על כך שזה אפשרי ועם הנאה מתגברת!

המחירים כוללים את החסכון האישי, ההגרלות וכל המפורט לעיל.


 

להאמין. לפעול. להגשים.