כניסה
למנויות
צרו קשר
כניסה
למנויות
צרו קשר

שיטת החמש

 

הבסיס של שיטת החמש מתמקד ביצירת שינוי התנהגותי, מחשבתי והבנה שהשינוי שאנו רוצות לראות מתחיל בנו! 
שיטת החמש מתמקדת בכלי המשמעותי ביותר שאיתו אנו יוצרות ומגדירות את מציאות חיינו - השפה שלנו.
את לא צריכה ידע מוקדם או יכולות מיוחדות כדי להצליח, הדבר המשמעותי ביותר כדי להטמיע את שפת החמש הינו בראש ובראשונה הנכונות שלך לאפשר זאת, להחליט שאת בוחרת להפשיל שרוולים ולקחת חלק פעיל ויומיומי בהטמעת שפה חדשה שתאפשר יצירת מציאות שונה.
אנו מאמינות שהבסיס למוח רזה/שמן מתחיל בשפה שלנו שמכתיבה ויוצרת את המציאות ולכן למרות שהרבה יותר קל להתמקד בתפריט בלבד ובמספרים על צג המשקל - כאן הבחירה שלנו היא לצלול לעומק, להגביר מודעות לאופן שבו השפה שלנו מכתיבה ויותרת את מה שאנו מושכות לחיינו.
לפני שהפכתי לדוברת שפת החמש מצאתי עצמי נודדת מדיאטה לדיאטה, הרגשתי שנגזרו עליי חיים של השלמה עם גורלי המר כבעלת עודף משקל או חיים סגפניים שבהם אזכה לגוף רזה אך אשלם על כך בוויתור עצום על הנאות רבות ומשמעותיות עבורי. 
כבעלת מפעל שוקולד בוטיק לבחירות הקולינריות שלי היתה משמעות עצומה בהגדרה ובתפיסה שלי את עצמי והחדשות המשמחות ביותר שבסופו של דבר הובילו ללידת כח החמש היה שאפשר אחרת!!! גיליתי שאפשר ואף רצוי לאהוב מאוד אוכל ויחד עם זה להצליח, גיליתי שאני יכולה להיות שבעה ומסופקת ויחד עם זה לרדת במשקל, גיליתי שאני יכולה לשנות גם דברים שהוגדרו כטאבו עבורי, גיליתי שיש בי עוצמה ורציתי לצאת וולחשוף שכולם ידעו - וואוווו אפשר אחרת! אפשר להרוויח גם חיים מספקים וגם בריאים, אפשר לחשוף את הרזה הטבעית שקיימת בכל אחת שתאפשר לעצמה לחשוף אותה!

 

שיטת החמש אפשרה לי להבין שירידה במשקל זה מעבר למה שאני אוכלת.
בתכנית מקבלים תפריט, הנחיות תזונתיות, מתכונים וכל הכלים השיגרתיים לירדיה במשקל אך עם כל הכבוד לחשיבות של הנ"ל הדבר המשמעותי ביותר הוא השפה שלנו.
"תחילה עליך ללמוד את משמעות דבריך ורק לאחר מכן לדבר" (אפיקטטוס) המילים שלנו קובעות איך נחווה את המציאות, משפיעה קשר ישיר ועוצמתי על המעשים שלנו ובהתאם על התוצאות שנקבל.

הדרך שבה אנו חוות את המציאות משפיעה על ההורמונים שמופרשים בגופנו, על יכולת הגוף ליצור מחלות או לרפא...
המילים שלנו משפיעות על הפיזיולוגיה והנוירולוגיה שלנו, בחירת המילים היא משמעותית וכדי שנוכל לרכוש שפה מקדמת הצלחות ולתרגל זאת עד ששפה זו תזרום בטבעיות אנו נעזרות בקבוצה בתרגול יומיומי בקבוצת וואטסאפ ופייסבוק שמיועדות לכך.

אם את מחפשת קיצורי דרך, אבקות קסמים או תהליך של זבנג וגמרנו אז זה לא המקום בשבילך וכאן עלינו להיפרד בידידות. אך אם את מוכנה להשקיע כדי ליצור מציאות שאחרים ימשיכו לחלום עליה ולהנות מגוף חטוב והנאה מהעשייה שלך, הטמעת הרגלים שיובילו להצלחות מתמשכות אז המשיכי לקרוא.

שיטת החמש נכתבה על ידי במהלך התואר הראשון שלי, הבסיס של השיטה הוא הטמעת שפה - שפת החמש.


חמש = חיזוק. מטרה. שינוי. הבסיס של השיטה מתמקד ביצירת שינוי מחשבתי והתנהגותי עם התמקדות במטרה שלנו לירידה במשקל באמצעות כלים מעולם הפסיכולוגיה/NLP/ מיינדפולנס/ חשיבה הכרתית והמחקרים העדכניים ביותר בתחום כדי לסייע להטמעת שינוי התנהגותי.

התכנית כוללת בונוסים על הצלחות אישיות.

תחרויות שמעודדות עשייה והטמעה של שפת החמש.

קבוצת וואטסאפ ופייסבוק סגורה לזמינות מירבית ותמיכה במהלך היום.

תכנית תגמולים אישית על ההצלחות שלך ודרבון עם תחרויות מקדמות עשייה כך שמי שמשקיעה מרוויחה יותר!

 

יש מספר מסלולים ואת מוזמנת להתרשם, ההצטרפות לתכניות תתאפשר לאחר בדיקת התאמה.

להאמין. לפעול. להגשים.